speciální e-shop domovních telefonů a videotelefonů 

Aktuality

arr3Novinky05.08.2019 Nová dveřní stanice PC-D251 s přímou tlačítkovou volbou. 1x zvonek. Kamera 2Mpix, úhel...

Nejprodávanější

Zboží v akciDomovní videotelefony

Systémy domovních videotelefonů zvyšují bezpečnost při kontrole vstupu do rodinných a bytových domů, kanceláří, provozních a administrativních budov.
Základními uživatelskými částmi systémů jsou vnitřní stanice (monitory) a tlačítkové panely (dveřní kamerové jednotky) umístěné na vstupu do objektu nebo u vnitřních dveří. Volbu vnitřní stanice provede příchozí tlačítkem s jmenovkou nebo zadáním číselného kódu. Po identifikaci příchozího lze tlačítkem na monitoru, nebo dotykem na symbol zámku na obrazovce uvolnit elektrický zámek vstupních dveří.

2-vodičové 4-vodičové
V-TCK 2 drát Commax 4-drát
V systémech domovních videotelefonů lze realizovat i další funkce:

- funkci interkomu či funkci diskrétní konverzace. Funkce interkomu umožňuje vzájemnou komunikaci mezi vnitřními stanicemi. Funkce diskrétní konverzace zajišťuje, že hovor mezi tlačítkovým panelem a volanou stanicí nelze, při náhodném zdvihnutí sluchátka, sledovat na jiné vnitřní stanici.a příznivá cena, to vše činí z  domovních videotelefonů vítaného pomocníka.

- některé monitory májí tlačítko pro volbu kamer a náhled na domovní kameru, které     umožňuje přepínání až mezi 4 bezpečnostními a domovními kamery.

- možnost ovládat další externí zařízení přímo z displeje a ikona zobrazuje stav těchto zařízení (např. otevírání brány nebo světlo).

- možnost připojení na TV (do A/V vstupu).

- připojení přídavného zvonku, nebo samostatného zvonkového tlačítka před bytem

- záznam návštěvníka v době nepřítomnosti v podobě snímku, nebo videozáznamu s přesně určeným datumem a časem

- přesměrování v době neřítomnosti na mobilní telefon

- a další